Wsparcie dla Inwestora - Gmina Olsztynek - strona dla Inwestorów

GMINA OLSZTYNEK
STRONA DLA INWESTORA
Przejdź do treści
REKOMENDOWANE
Olsztynek, ul. Wilcza
Powierzchnia 3,7 ha
Wsparcie i zachęty inwestycyjne oferowane przez gminę Olsztynek:
  1. Pomoc i wsparcie w całym procesie inwestycyjnym. Nie ograniczamy się do wydania decyzji o warunkach zabudowy czy wypisu z planu zagospodarowania. Proponujemy doradztwo w zakresie prowadzenia inwestycji, postępowań administracyjnych czy kontaktów z gestorami sieci. W przypadku bardziej wymagających projektów oferujemy także pomoc w zorganizowaniu wspólnych narad z gestorami sieci oraz inwestorem w celu wypracowania korzystnych dla wszystkich rozwiązań.
  2. Pełna informacja dotycząca konkretnej nieruchomości w kontekście danej inwestycji. Przygotowujemy wstępną analizę możliwości zagospodarowania działki na konkretny cel. Jeśli pojawiają się problemy, staramy się znaleźć inną lokalizację. W razie potrzeby, zorganizujemy wizytę w terenie.
  3. Oferujemy bezpieczeństwo inwestowania. Staramy się przekonywać inwestorów, aby swoje inwestycje lokowali w pierwszej kolejności na podstawie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, a więc w sposób dla nich najbezpieczniejszy. Jeśli inwestor wyrazi taką chęć, opracujemy plan zagospodarowania, starając się, aby procedura czasowo była ograniczona do minimum.
  4. Zależy nam, aby każdy inwestor poczuł, że traktowany jest induwidualnie. Wiemy, że realizacja inwestycji to załatwianie różnych spraw, jednak nie chcemy odsyłać inwestorów do kolejnych pokoi w urzędzie. Inwestor - o ile wyraża taką wolę - otrzymuje kontakt do jednego urzędnika, do którego może zwrócić się z każdym pytaniem czy problemem. Nie ma konieczności zbierania kontaktów do różnych biur, wystarczy jedna osoba, która będzie koordynowała inwestycję od strony urzędu.
  5. Opieka poinwestycyjna. Dla naszego urzędu uzyskanie przez inwestora pozwolenia na budowę to nie koniec pracy. Podobnie, jak w fazie projektowania, tak podczas realizacji i eksploatacji zdarzają się problemy. Postaramy się wspólnie je rozwiązać.
Kontakt
Urząd Miejski w Olsztynku
Ratusz 1, 11-015 Olsztynek
tel. (89) 5195 453
e-mail: ratusz@olsztynek.pl
W sprawach ofert inwestycyjnych
Adam Korgul
tel. (89) 5195 473, pok. 16
e-mail: invest@olsztynek.pl
Wróć do spisu treści