Przejdź do treści strony

Najnowsze Aktualności

Mamy kolejnego inwestora!

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że nasza gmina zyskała kolejnego inwestora. W miniony piątek został podpisany akt notarialny sprzedaży blisko 1 hektara gruntu położonego w atrakcyjnej lokalizacji wzdłuż drogi nr 7. Na zakupionej działce gruntu mają powstać magazyny oraz biura.

Choć na razie nie chcielibyśmy zdradzać szczegółów, to możemy powiedzieć, że ta transakcja jest efektem między innymi projektu, który Urząd Miejski prowadzi wspólnie z właścicielami atrakcyjnie położonych gruntów inwestycyjnych w naszej gminie. Projekt polega na tym, że właściciel działki wyraża zgodę, aby gmina włączyła jego działkę do portfolio nieruchomości, o których informacje przekazywane są potencjalnym inwestorom. Inwestor otrzymuje natomiast w jednym miejscu (w urzędzie) informacje na temat odpowiadających jego kryteriom nieruchomości i wybiera tę, która mu najbardziej odpowiada.

Na ten moment w naszej bazie mamy ok. 350 hektarów gruntów w położonych w różnych konfiguracjach i lokalizacjach. Potencjalni inwestorzy mają zatem w czym wybierać. Zapraszamy!